C901U102MZVDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9466-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-9466-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C901U102MZVDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
EDA/CAD-modeller
C901U102MZVDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)