C878AG35450AA0J
DigiKeys varenummer
399-C878AG35450AA0J-ND
Producenter
Producentens varenummer
C878AG35450AA0J
Beskrivelse
CAP FILM MOTOR START RUN
Producentens standard leveringstid
24 uger
EDA/CAD-modeller
C878AG35450AA0J Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Polypropylen (PP), Metalliseret
Producenter
KEMET
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Serie
Applikationer
Motordrift
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
1,969" diam. (50,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
5,315" (135,00mm)
Kapacitans
45µF
Monteringstype
Chassis, Stiftmontering
Tolerance
±5%
Pakke/hus
Radial, Dåse
Spændingsklassifikation - AC
470V