C791U103MYVDAA7317
DigiKeys varenummer
399-C791U103MYVDAA7317CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C791U103MYVDAA7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C791U103MYVDAA7317
Beskrivelse
CAP CER 10NF X1/Y2 400V/250V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C791U103MYVDAA7317 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)