C782U392MTWDBAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
3900 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C782U392MTWDBAWL35
DigiKeys varenummer
399-C782U392MTWDBAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C782U392MTWDBAWL35
Beskrivelse
CAP CER DISC SAFETY
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C782U392MTWDBAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y1
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,492" (12,50mm)