C767U392MZWDBAWL50
DigiKeys varenummer
399-C767U392MZWDBAWL50-ND
Producenter
Producentens varenummer
C767U392MZWDBAWL50
Beskrivelse
CAP CER 3.9NF X1/Y2 440V/300V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3900 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C767U392MZWDBAWL50 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Pose
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)