C737U222MZWDAAWL25
DigiKeys varenummer
399-C737U222MZWDAAWL25-ND
Producenter
Producentens varenummer
C737U222MZWDAAWL25
Beskrivelse
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C737U222MZWDAAWL25 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Pose
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)