C722U102MWWDAAWL25
DigiKeys varenummer
399-C722U102MWWDAAWL25-ND
Producenter
Producentens varenummer
C722U102MWWDAAWL25
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 760VAC RADIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,492" (12,50mm)