C711U471KZYDAAWL25
DigiKeys varenummer
399-C711U471KZYDAAWL25-ND
Producenter
Producentens varenummer
C711U471KZYDAAWL25
Beskrivelse
CAP CER 470PF X1/Y2 440V/300V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±10% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5P (B) Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C711U471KZYDAAWL25 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Pose
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,394" (10,00mm)