C667C223KGG5TA
DigiKeys varenummer
399-C667C223KGG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C667C223KGG5TA
Beskrivelse
CAP CER RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C667C223KGG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,571" L x 0,271" B (14,50mm x 6,89mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,720" (18,29mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,475" (12,06mm)