C641C333KGR5TA7301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C641C333KGR5TA7301
DigiKeys varenummer
399-C641C333KGR5TA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C641C333KGR5TA7301
Beskrivelse
CAP CER RADIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C641C333KGR5TA7301 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,551" L x 0,250" B (14,00mm x 6,35mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,780" (19,80mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,400" (10,16mm)