C630C102KDR5TA
DigiKeys varenummer
399-C630C102KDR5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C630C102KDR5TA
Beskrivelse
CAP CER RADIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C630C102KDR5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,320" L x 0,250" B (8,13mm x 6,35mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,500" (12,70mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,220" (5,59mm)