C4DEHPQ6220A8TK
DigiKeys varenummer
399-7591-ND
Producenter
Producentens varenummer
C4DEHPQ6220A8TK
Beskrivelse
CAP FILM 220UF 10% 600VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Filmkondensatorer 600V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial, Dåse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C4DEHPQ6220A8TK Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Mfr
Monteringstype
Chassismontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
3,307" diam. (84,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
2,598" (66,00mm)
Kapacitans
Terminering
Gevindskåret, Han
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,772" (45,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
600V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Funktioner
Lavt ESL
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1 mOhms