C4ATFBW5150A3JJ
DigiKeys varenummer
399-C4ATFBW5150A3JJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
C4ATFBW5150A3JJ
Beskrivelse
CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF Filmkondensatorer 250V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1.7 mOhms
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
1,673" L x 1,102" B (42,50mm x 28,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,457" (37,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V