C4AKOBW5100A3FJ
DigiKeys varenummer
399-C4AKOBW5100A3FJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
C4AKOBW5100A3FJ
Beskrivelse
FILM, RADIAL, METALLIZED POLYPRO
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Filmkondensatorer 900V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C4AKOBW5100A3FJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,654" L x 0,787" B (42,00mm x 20,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,614" (41,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
900V
Applikationer
Automotive; DC-link, DC-filtrering
Dielektrisk materiale
Klassificeringer
AEC-Q200
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8.2 mOhms