C4AEOBW5140A3JJ
DigiKeys varenummer
399-6230-ND
Producenter
Producentens varenummer
C4AEOBW5140A3JJ
Beskrivelse
CAP FILM 14UF 5% 900VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14 µF Filmkondensatorer 900V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial - 4 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C4AEOBW5140A3JJ Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,673" L x 1,102" B (42,50mm x 28,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
1,465" (37,20mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
900V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering; Højfrekvent, Omskiftning
Dielektrisk materiale
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5.5 mOhms