C440C912F5G5TA
DigiKeys varenummer
399-C440C912F5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C440C912F5G5TA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C440C912F5G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,260" L (3,81mm x 6,60mm)