C440C105M5U5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4521-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4521-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C440C105M5U5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C440C105M5U5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,400" L (3,81mm x 10,16mm)
Tolerance
±20%