C440C105M5U5TA7200 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C440C105M5U5TA7200 |
Beskrivelse | CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Aksial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C440C105M5U5TA7200 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur 10°C – 85°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus Aksial |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,150" diam. x 0,400" L (3,81mm x 10,16mm) |
Tolerance ±20% | Lederudformning Lige |