C440C104K1R5TA
DigiKeys varenummer
399-C440C104K1R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C440C104K1R5TA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C440C104K1R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,400" L (3,81mm x 10,16mm)
Tolerance
±10%