C430C912GAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
9100 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C430C912GAG5TA
DigiKeys varenummer
C430C912GAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C912GAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 9100PF 250V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C430C912GAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±2%