C430C683K5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.068 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C430C683K5G5TA
DigiKeys varenummer
C430C683K5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C683K5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 50V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C430C683K5G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±10%