C430C683K1R5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.068 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C430C683K1R5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4516-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C430C683K1R5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C430C683K1R5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,290" L (3,81mm x 7,37mm)
Tolerance
±10%