C430C622FAG5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
På lager: 661
6200 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C430C622FAG5TA7200
DigiKeys varenummer
C430C622FAG5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C430C622FAG5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 6200PF 250V C0G AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C430C622FAG5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±1%