C430C512J3G5TA
DigiKeys varenummer
399-C430C512J3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C512J3G5TA
Beskrivelse
CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5100 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C430C512J3G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±5%