C430C474M5U5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4513-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4513-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C430C474M5U5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V Z5U AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Aksial
EDA/CAD-modeller
C430C474M5U5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,290" L (3,81mm x 7,37mm)
Tolerance
±20%