C430C224K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-C430C224K5R5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C224K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
EDA/CAD-modeller
C430C224K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±10%