C430C202KAG5TA | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | C430C202KAG5TA-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | C430C202KAG5TA |
Beskrivelse | CAP CER 2000PF 250V C0G AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2000 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C430C202KAG5TA Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL |
Serie | Applikationer |
Emballage Bulk | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus Aksial |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm) |
Tolerance ±10% | Lederudformning Lige |