C430C104K5R5TA
DigiKeys varenummer
399-9847-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C104K5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C430C104K5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,290" L (3,81mm x 7,37mm)
Tolerance
±10%