C430C104J3G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 1.105
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
0.1 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C430C104J3G5TA
DigiKeys varenummer
C430C104J3G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C430C104J3G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C430C104J3G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,150" diam. x 0,240" L (3,81mm x 6,10mm)
Tolerance
±5%