C420C911FAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
910 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C911FAG5TA
DigiKeys varenummer
C420C911FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C911FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 910PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C911FAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±1%