C420C822F5G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
8200 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C822F5G5TA
DigiKeys varenummer
C420C822F5G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C822F5G5TA
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C822F5G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±1%