C420C822F2G5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
8200 pF ±1% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C822F2G5TA7200
DigiKeys varenummer
C420C822F2G5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C420C822F2G5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 200V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C822F2G5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±1%