C420C751K2G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
På lager: 221
Similar
På lager: 199
750 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C751K2G5TA
DigiKeys varenummer
C420C751K2G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C751K2G5TA
Beskrivelse
CAP CER 750PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C751K2G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±10%