C420C563J2R5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C420C563J2R5TA7200
DigiKeys varenummer
C420C563J2R5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C420C563J2R5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 200V X7R AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C563J2R5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%