C420C471JAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 155
Parametrisk ækvivalent
470 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C471JAG5TA
DigiKeys varenummer
C420C471JAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C471JAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C471JAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%