C420C302J2G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
3000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C302J2G5TA
DigiKeys varenummer
C420C302J2G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C302J2G5TA
Beskrivelse
CAP CER 3000PF 200V C0G AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C302J2G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±5%