C420C273F1G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.027 µF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C273F1G5TA
DigiKeys varenummer
C420C273F1G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C273F1G5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.027UF 100V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C273F1G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±1%