C420C152F3G5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1500 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C420C152F3G5TA7200
DigiKeys varenummer
C420C152F3G5TA7200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C420C152F3G5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C420C152F3G5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,200" L (2,54mm x 5,08mm)
Tolerance
±1%