C420C104M5R5TA
DigiKeys varenummer
399-9846-ND
Producenter
Producentens varenummer
C420C104M5R5TA
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
EDA/CAD-modeller
C420C104M5R5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,260" L (2,54mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%