C412C104K5R5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4484-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4484-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C412C104K5R5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C412C104K5R5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,120" diam. x 0,170" L (3,05mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%