C410C752J2G5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
7500 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C410C752J2G5TA
DigiKeys varenummer
C410C752J2G5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C752J2G5TA
Beskrivelse
CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C410C752J2G5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%