C410C683M5U5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4483-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4483-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C410C683M5U5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 50V Z5U AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C683M5U5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±20%