C410C621GAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
620 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C410C621GAG5TA
DigiKeys varenummer
C410C621GAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C621GAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 620PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C410C621GAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±2%