C410C510FAG5TA
DigiKeys varenummer
399-C410C510FAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C510FAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 51PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C510FAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±1%