C410C472K1R5TA7200 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C410C472K1R5TA7200 |
Beskrivelse | CAP CER 4700PF 100V X7R AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 30 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4700 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C410C472K1R5TA7200 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus Aksial |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm) |
Tolerance ±10% | Lederudformning Lige |