C410C470J1G5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4472-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-4472-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C410C470J1G5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C470J1G5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%