C410C332K1R5TA7200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
3300 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C410C332K1R5TA7200
DigiKeys varenummer
399-4469-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C410C332K1R5TA7200
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C410C332K1R5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,100" diam. x 0,170" L (2,54mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%