C410C331K1R5TA7200
DigiKeys varenummer
399-C410C331K1R5TA7200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C410C331K1R5TA7200
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C331K1R5TA7200 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%