C410C201JAG5TA
DigiKeys varenummer
399-C410C201JAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C201JAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 200PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
EDA/CAD-modeller
C410C201JAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%