C410C182JAG5TA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
1800 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C410C182JAG5TA
DigiKeys varenummer
C410C182JAG5TA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C410C182JAG5TA
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 250V C0G AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C410C182JAG5TA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,095" diam. x 0,170" L (2,41mm x 4,32mm)
Tolerance
±5%